Pánská Peněženka - "Sluka" - 40
Barva: hnědá
Rozměry: 13 x 10 cm
- 2x velké přihrádky na bankovky
- 6x kapsa na karty
- 4x kapsa na doklady
- zipová kapsa
- kapsa na mince
- materiál: kvalitní broušená hovězí kůže
Kategorie: | Peněženky |
---|---|
Hmotnost: | 0.18 kg |
EAN: | 8594196187628 |
Naše peněženka je skvělý originální dárek pro každého nadšeného myslivce.
Kvalita řemeslného zpracování
Všechny naše peněženky jsou vyrobeny z pravé hovězí kůže a natolik bytelné, že vám s trochou péče vydrží dlouhá léta. Kombinace špičkového zpracování, stylového designu a originálního motivu si dostane každého zapáleného myslivce.
Jedinečný dárek
Blíží se speciální příležitost a hledáte vhodný dárek pro své přátele, rodinu nebo kolegy? Překvapte je peněženkou, která je nadchne. Užitečný i stylový dárek - zaručená trefa do černého. Skvělý dárek pro myslivce.
Elegantní provedení
Jsou elegantním doplňkem pro každou formální i neformální příležitost, ale i skvělou volbou pro každodenní použití. Peněženka je vybavena 2 velkými přihrádkami na bankovky, 6 kapsami na karty, 4 kapsami na doklady, zipovou kapsou a kapsou na drobné. Vše tak máte přehledně roztříděné.
Originální motivy
Je doplňkem, se kterým se rádi pochlubíte. Peněženku se vzorem jelena, divokého prasete nebo lišky jistě oceníte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.