Recenze Facebook

Dominika
Zdravím, dnes jsem od Vás obdržela zboží dle obj. č. ********* - rybářskou peněženku kapr, šupinaté pouzdro na doklady a tričko s rybářským motivem. Trochu jsem se obávala kvality zboží, ale už při rozbalení mně mile překvapily krabičky, v kterých je zboží uložené. To už nasvědčovalo tomu, že zboží bude dle očekávání. 

To se splnilo, s dodávkou i kvalitou jsem moc spokojená - je to dárek pro mého manžela. V této komplikované době je o to radost větší, že dodavatel neklame zákazníka. Moc Vám proto děkuji a přeji, ať se i nadále Vaší firmě daří.  Určitě přidám na Vašem webu kladnou recenzi.    


jiri

Jiří
Dnes přišla poštou, krásná práce.

 

 

 


Martina
Opravdu kvalitní peněženka, mohu jen doporučit.


Ivana
My koupili až po vánocích,takže rychlá dodávka a zboží úžasný,máme rybářskou peněženku se štikou,pouzdro na doklady a pásek,krásně zabaleno v hezkých krabičkách,já k tomu peněženku s kokrem-jsme moc spokojeni


Jiřina
Máme již několik let perfektní neničí se drží miláčkovi jsem obědnávala peněženku a na rybářské doklady perfektní dárek měl velikánskou radost ;-) 


Lada
Manžela jsem podarovala k vánocům pouzdrem na doklady a je moc spokojený.Já jako holka jsem ocenila fakt perfektní zpracování,žádné křivé svy,koukající nitky a co mě opravdu překvapilo,bylo krásné balení,ve kterém pouzdro bylo. Už jsem si pomalu zvykla,že všechno,co stojí min než tisíc korun je otřesný šmejd,ale tady jsem po dlouhé době za solidní peníze koupila kvalitní věc.


Magda
Dnes mi přišla peněženka pro mamku - vášnivou rybářku... Nepamatuju,kdy jsem jí naposledy viděla plakat radostí :-) Díky pane Michal Zamlinsky.


janJan
Luxus a spokojenost!

 

 


Denisa
Já objednávala včera odpoledne a dnes už mi přišla zpráva od české pošty, že převzali balíček k doručení... takže naprostá spokojenost... objednávala jsem včera už po 3.teď v období listopad-prosinec a vždy rychlé doručení... naprostá spokojenost! A co se komunikace týče, vždy přes email rychlá odpověď... já osobně doporučuji! Rychlost, komunikace a kvalita, krásně zabaleno 1*.


Petra 
Jsem velice spokojená,klíčenka,diář,pánská peněženka a další jsem si koupila.Pán velice ochotný a na přání vyrobil diář už se těším na Vánoce jak manžel bude překvapen.Moc Vám děkuji a určitě ještě objednám. 


Jana 
Dobrý den pane Zamlinský včera mi přišlo vaše zboží a je boží peněženka perfektní a s klíčenky jsem naprosto unešena vše došlo v pořádku a druhý den od objednání musím říct že je to opravdu perfektně vypracovany jste moc šikovný máte múj obdiv moc děkuji.


lukasLukáš
Dostal jsem k vánocům a je to nádhera...

 

 

 

 


Jana 
Dala jsem synovi taky peněženku , ale s jinou etiketou, pásek ,,Český lev,, , nádherné věci , kvalitní , a další věci jsou v plánu.Vřele doporučuji , uděláte radost.


Vladimíra 
Objednala jsem si peněženku s raznicí na zakázku. Krásná práce. Doufám, že se bude líbit.


Martina
Mám peněženku s koněm.Chválím a doprava byla obratem.Můžu jen doporučit!!! ;-)


Petra 
Také jsem objednala a je to opravdu krásné zboží, budu opět objednávat.


 

Tomáš 
Uz mam pasek s timto motivem doma ... Uzasna rucni prace jsem rad ze se zase zacalo vyrabet jak za dob masich dedu.... :)


Gabriela
Taky musím pochválit krásné peněženky, obdarovaní minulé Vánoce mají radost a slouží dobře :)


Šárka
Opravdu kvalitní a moc pěkně provedeny!Cena a poměr kvality!Super!


Dana
Zakoupila jsem peněženku, praktická a pánům se hodí


Marcela
Manžel dostal peněženku s jelenem, je opravdu krásná a má z ní radost


Ludmila
Manžel má od vás pásek, senzační


Petra
Byla jsem moc spokojená.Krásné zboží,kvalita i komunikace.Určitě znovu objednám.


Monika
Všem vřele doporučuji tento obchod


Veronika
Letos Ježíšek naděloval hodně od vás a všichni byli nadšený, hlavně manžel.


 

 

Nejprodávanější

328
6581328658
Značky

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem